elenco Aziende - HOME PAGE -

MAXXIMUN
< WELLA PROFESSIONALS BACK

Produktet Man- bojë - WELLA PROFESSIONALS


MAXXIMUN
MAXXIMUN
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 72708 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
MAXXIMUN
MAXXIMUN
Tags MAXXIMUN shampo
shampo për të përforcuar veprim
Pastron të thellë dhe ndihmon në forcimin e flokëve. Ai përmban kafeinë, e cila optimizes funksionet e kokës.
Përgatitja flokët dhe aplikimit trajtimi kokës Maxximum Tonic. Testuar dermatologjikisht.
Përbërësit kryesore :
Panthenol : vitaminë grupit B, ndihmon për forcimin e flokëve
.Mente : ekstrakt nga vaj karamele mente me një efekt ftohës në lëkurë
Kafeina ndodh natyrshëm në çaj dhe kafe, invigorates

MAXXIMUM tonik
Trajtimi i ndihmës

Ajo mund të zvogëlojë rënien androgenic deri në 50 % (pas 3 muajsh të përdorimit të rregullt). Efikasiteti provuar klinikisht. Biotin dhe përmbajtja Acid Lauric përforcojnë ankorimin e flokëve në rrënjë dhe Kafeina rrit tiparet e kokës. Cikli i jetës së rënies së flokëve është subjekt i androgjenetike humbje të zgjatur të reduktuar. Testuar dermatologjikisht.
Përbërësit kryesore :
Biotin : ajo i takon kompleksit të vitaminave të grupit B dhe forcon ankorimin e flokëve në rrënjë
.Kafeina : invigorates kokës
.Acid Lauric : ajo vepron si një mbrojtje nga faktorët që shkaktojnë rënien .
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy